pranie dywanów

Usługi wykonujemy za pomocą profesjonalnego sprzętu piorącego. Do czyszczenia wykładzin biurowych o powierzchni większej niż 50 m2 nie używamy małych przenośnych ekstraktorów a silne i wydajne urządzenia.

Używamy wielu środków czyszczących w zależności od rodzaju i intensywności zabrudzeń oraz rodzaju wykładzin.

O firmie

Pranie wykładzin we Wrocławiu, Oleśnicy, Trzebnicy i okolicach

Każdy z Nas powinien cieszyć się świeżością, czystością i kolorami dywanów takimi jak w dniu zakupu. Dzięki regularnej pielęgnacji i impregnowaniu znacznie przedłużysz okres ich użytkowania.

W firmie CLEANMASTER dysponujemy profesjonalnym sprzętem i niezbędną wiedzą do tego by zadbać o Twoją wykładzinę, dywany czy tapicerkę. W użyciu mamy sprzęt i środki chemiczne renomowanych marek takich jak: Tersus, Prochem, Tenzi, Karcher, Dr. Schutz. Zostały one wyselekcjonowane podczas lat testowania na różnego rodzaju plamach i zabrudzeniach. Niemal wszystkie usługi prania dywanów wykonuję osobiście jako właściciel i osoba od lat będąca w branży. Nie spotkasz u nas pracowników w przypadku. Nieustannie podnosimy naszą wiedzę w dziedzinie czyszczenia i pielęgnacji wykładzin, dywanów i tapicerek.

Pranie wykładzin podłogowych wykonujemy na terenie takich miast jak Wrocław, Oleśnica, Trzebnica i okolice. Usługi wykonujemy w biurach, lokalach użytkowych ale także w domach i mieszkaniach prywatnych. Czyścimy wykładziny wykonane ze wszystkich materiałów naturalnych oraz sztucznych, które mogą być czyszczone “na mokro”.

Zobacz sprzęt na którym pracujemy