Delikatne firany z woalu do każdego wnętrza

Jeśli wnętrze Twojego domu stało się nudne, opatrzone i nijakie, nie musisz od razu przeprowadzać remontu. Wystarczy, że dobierzesz odpowiednie dodatki, wymienisz dywan, a przede wszystkim, zainwestujesz w piękne woalowe firany, które odmienią charakter pomieszczenia. 

Firany z woalu – prostota i elegancja

Firany z tkaniny woalu do salonu to prostota i elegancja sama w sobie. Klasyczna, gładka faktura firan sprawia, że idealnie wpasują się w każde wnętrze, dodając blasku i fantazji. Ze względu na jakość tkaniny koronki bądź dodatkowe warstwy są całkowicie zbędne, bowiem taka firana wydaje się być kosztowna i bogata w swej prostocie, dzięki czemu okno staje się wizytówką każdego domu. 

Pięknie ozdobione okna przyciągają wzrok przechodniów, jednak przy woalowych firanach nie musisz się bać o swoją prywatność. Woal to wysokogatunkowy materiał, dzięki któremu uchronisz swoją domową intymność, ponieważ widok z zewnątrz do środka będzie praktycznie niemożliwy. Materiał jest jednak na tyle transparentny, że umożliwia naturalny dopływ światła do pomieszczenia, zachowując harmonię i świeżość. 

 

Uniwersalność firan woalowych 

Przy pomocy jednej, woalowej firany, można co jakiś czas zmieniać wizerunek wnętrza bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Oryginalna, gładka struktura materiału, który układa się w sposób lejący pozwala na finezyjne podpinanie i dopasowywanie firany do różnych ułożeń. Prosty zabieg może odmienić nie tylko charakter firany, ale także całego pomieszczenia.

Firany z woalu są zazwyczaj jasne i jednokolorowe, więc można je łączyć z różnymi kolorami zasłon lub dodatków, bez obaw, że popełnimy jakieś faux-pas. Dzięki tej uniwersalności, woalowe firanki zyskały sympatię wielu kobiet. 

Woal sposobem na romantyczną sypialnię

Jeśli masz romantyczną duszę to firany z woalu z pewnością przypadną Ci go gustu. Woal sprawi bowiem, że Twoja sypialnia nabierze kobiecego, delikatnego charakteru. Zwiewne, transparentne firany nadadzą pomieszczeniu lekkości i świeżości, podkreślając tajemniczość kobiecego wnętrza.  

Zalety firan z woalu

 Woalowe firany pokochały kobiety na całym świecie. Jakie są więc ich główne zalety?

– dzięki jasnej kolorystyce, wpuszczają do wnętrza dużą ilość naturalnego światła;

– ozdabiają okna od zewnątrz, przyciągając uwagę przechodniów;

– dzięki swojej strukturze pozwalają domownikom zachować poczucie intymności, nie odbierając widoku na świat;

– woalowe firany nadają pomieszczeniom wyjątkowy, romantyczny charakter;

– uniwersalność firan woalowych sprawia, że idealnie wkomponują się niemalże w każde wnętrze. 

About the Author

You may also like these